-
Madeleine säger
Recensionen gjordes fredag, 25 maj 2012, klockan 00:39
Finner inget negatvit alls med den här underbara saken. Kommer alltid med den här och tycker att vibrationerna är precis lagom. Älskar den både när jag är ensam och med min kille.
Tvekar du om vad du ska köpa - köp den här, utan tvekan värd sina slantar!
-
Anonym insändare säger
Recensionen gjordes söndag, 04 mars 2012, klockan 19:16
Smidig och bra kvalitet men inte särskilt hårda vibrationer.
-
Anonym insändare säger
Recensionen gjordes söndag, 18 oktober 2009, klockan 21:26
Underbar. Totalt underbar.
-
Anonym insändare säger
Recensionen gjordes måndag, 25 maj 2009, klockan 01:32
Det bäst som finns! Hur har man klarat sig utan den?! Kommer ALLA gånger utan några som helst problem. Rekommenderar ALLA att köpa den då den gör underverk ;)
-
Linda säger
Recensionen gjordes lördag, 06 september 2008, klockan 11:11
Denna produkt är så underbar, nu kan jag få orgasm samtidigt som min kille. TOPPEN!
Positiva noteringar
Orgasm alltid!
Negativa noteringar
inga!
-
Ankie säger
Recensionen gjordes fredag, 23 mars 2007, klockan 00:00
Riktigt bra liten vibrator! Bevisr att det kanske inte alltid är så avancerade saker som krävs, utan i bland räcker det med "det lilla". Ett stort plus att ringen att ha om fingret är väldigt töjbar och går att sätta runt penis så att man kan använda produkten som klitoris retare vid samlag!
-
Anna säger
Recensionen gjordes lördag, 03 mars 2007, klockan 00:00
Finns inte ord som på ett rättvist sätt kan beskriva hur underbart bra denna produkt är. Jag har haft svårt för att få orgasm men med hjälp av denna kommer jag 9 av 10 gånger. Är beroende och skulle inte klara mig utan den.
-
Anonym insändare säger
Recensionen gjordes fredag, 02 juni 2006, klockan 00:00
för oss som behöver lite extra knuff till höjderna
Positiva noteringar
den är faktiskt hur bra som helst den är smidig att använda både ensam och med partner.
Negativa noteringar
finns inte nåt negativt
-
Freddie säger
Recensionen gjordes torsdag, 12 maj 2005, klockan 00:00
Gryyym. Min tjej blir galen!
-
Ninni säger
Recensionen gjordes onsdag, 04 maj 2005, klockan 00:00
Visst hade jag förväntingar på att denna lilla leksak skulle bidra till sexlivet, men att den skulle vara så underbar hade jag inte vågat hoppas på! Tro det eller ej, men denna lilla, enkla sak har nästan konkurrerat ut mina stavar och dildos, den gör precis vad den ska oavsett om jag är själv, eller om jag och min pojkvän har med den i våra lekar. För tjejer som har lite svårt att komma utan yttre stimulans är den perfekt eftersom den inte stör resten av leken alls när man har sex med sin pojkvän. Den är dessutom liten och smidig och lätt att packa ner i väskan...Kort sagt...Köp den!!!
-
Malin säger
Recensionen gjordes måndag, 21 februari 2005, klockan 00:00
Det bästa jag provat
-
MissBunny säger
Recensionen gjordes tisdag, 10 augusti 2004, klockan 00:00
"Den lilla rosa" som jag och min kille kallar den är en av våra bästa leksaker! Vi använder den inte som fingervibb utan som: Penisring! Den stimulerar mig samtidigt som vi har samlag, den kommer åt perfekt och sitter på plats! Det är lättare att använda den, än t ex fingrar att pilla med! Den klämmer också åt snoppen, så den blir ytterligare lite hårdare och längre, det gillar jag!!
Ett litet tips till: Min kille ville överraska mig så han la ner ett 9v batteri (fyrkantigt) och tog en extra fjäder fr. en penna.... vilken pirrande känsla!!! De mjuka nopporna och en häftig fart gjorde att jag (som inte har lätt att få orgasm annars) kom på bara några sekunder!! Jag rekommenderar denna PAR-leksak varmt!
-
Camilla säger
Recensionen gjordes tisdag, 22 juni 2004, klockan 00:00
Denna lilla fingerring har snabbt blivit min bästa vän. Den är mjuk och len med små mjuka knottror och den ger mig allt jag önskar. Jag sätter den på mitt finger och låter fantasin flöda under tiden som jag låter fingerringen göra jobbet. Gång på gång når jag lustens höjder.
Nu skall jag ta min bästa vän med mig ut i sommarsolen och hitta mig en liten glänta helt ostört och njuta.